logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kpss yi tekrar kazanırsam GİH e atanırmıyım?

Daha
2 yıl 10 ay önce #5850 yazan smile-face
ARKADAŞLAR BENIMDE BI KONUDA BILGIYE IHTIYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM BEN KPSS 2013/2 KASIM ATAMASINDA BİR UNIVERSITEYE YARDIMCI HIZMETLER SINIFINDAN YERLESTIM VE CALISTIGIM YER AİLEMIN OLDUGU YERE 1400KM UZAK BU YUZDEN 2014 KPSS SINAVINA HAZIRLANMAYI DUSUNUYORUM BENIM SORACIGIM ;
1- 2014 KPSS SINAVINDAN IYI BIR PUAN ALIP BASKA BIR KURUMUN GİH SINIFINA MERKEZİ YERLSTIRMEYLE YERLESIRSEM KURUMUM MUVAFAKAT VERMEK ZORUNDAMIDIR ?
2- HENUZ ADAY MEMUR OLDUGUM ICIN 657 DE ASALET ONAYLANANA KADAR NAKIL YAPILAMAZ DIYO BU BENIM DURUMUM ICIN GECERLIMIDIR?
3- BENIM DURUMUMA UYGUN BAŞKA ONERILERINIZ VARMIDIR ? TSK..

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #5851 yazan NEDVED
2014 YILINDAKİ KPSS DEN GÜZEL BİR PUAN AL. GİH VEYA TH SINIFINA VE YA ÜST BİR SINIFA ATAN. KURUMUN MUVAFFAKAT VERECEK BUNDAN EMİN OL. VERMEZSE HER TÜRLÜ İDARE MAHKEMESİ KARARIYLA GİDERSİN.bU DURUMDA ADAY VEYA ASİL MEMURLUĞA BAKILMAZ. SEN YEERKİ GÜZEL BİR PUAN AL ATAN...RAHAT OL.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: smile-face

Daha
2 yıl 10 ay önce #5856 yazan QIRIX
aynen kardeşim.
Benim de üniversiteden bir hizmetli bir kaloriferci arkadaşım vardı.

2006 yılında kazanmışlardı.
208 yılında tekrardan sınava girdiler ikiside gih sınıfı memurluğu kazandı.
üniversite başta muvaffakat vermedi.o arkadaşlarım avukat tutup mahkemeye verdiler.İdare mahkemesine. toplam 1 ayda mahkeme sürdü. ve mahkemeyi kazanıp gittiler.

hatta o giden arkadaştan biri şuan başka üniversite de şef diğeri idari mali işler daire başkan vekili..

NEDVED'in dediği gibi sen yereki güzel puan al ve yerleş. gerisi çok kolay..
o yüzden içini ferah tut.

smile-face yazan: ARKADAŞLAR BENIMDE BI KONUDA BILGIYE IHTIYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM BEN KPSS 2013/2 KASIM ATAMASINDA BİR UNIVERSITEYE YARDIMCI HIZMETLER SINIFINDAN YERLESTIM VE CALISTIGIM YER AİLEMIN OLDUGU YERE 1400KM UZAK BU YUZDEN 2014 KPSS SINAVINA HAZIRLANMAYI DUSUNUYORUM BENIM SORACIGIM ;
1- 2014 KPSS SINAVINDAN IYI BIR PUAN ALIP BASKA BIR KURUMUN GİH SINIFINA MERKEZİ YERLSTIRMEYLE YERLESIRSEM KURUMUM MUVAFAKAT VERMEK ZORUNDAMIDIR ?
2- HENUZ ADAY MEMUR OLDUGUM ICIN 657 DE ASALET ONAYLANANA KADAR NAKIL YAPILAMAZ DIYO BU BENIM DURUMUM ICIN GECERLIMIDIR?
3- BENIM DURUMUMA UYGUN BAŞKA ONERILERINIZ VARMIDIR ? TSK..

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
2 yıl 10 ay önce #5857 yazan salih kanat

Sayfa oluşturma zamanı: 0.494 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.