logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

üniversiteden muafakat alma

Daha
2 yıl 10 ay önce #5829 yazan seda44
üniversite hastanesinde hemşire olarak çalışıyorum eş durumundan muafakat istedik ama vermediler ayrıca eğitim durumumda söz konusu üniversiteye dava açmak istiyorum ne yapmalıyım ama eşim sağlık bakanlığında çalışıyor bana bir bilgi verin

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #5830 yazan Kül Tigin
Sayın Seda44.
Muvafakat talebinin reddine karşı açılabilecek davalara örnekler veren yazımızı inceleyebilirsiniz.
http://memurunyeri.com/memur/atama-ve-yerdegistirme/3500-muvafakat-talebinin-reddine-karsi-memura-ornek-kararlar.html

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 10 ay önce #5914 yazan ssuzan
bazı rektörler muvafakat vermemeye yemin etmiş sanki. halbuki personel sizinle çalışmak istemiyorsa neden zorla tutuyorsunuz? o zamanda ya rektöre hatırını kıramayacağı bir kişiyle ulaşmak lazım yada dava açıp kazanmak gerekiyor.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.323 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.