logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

BELEDİYE SINIRLARI İÇİNDE KURUM DEĞİŞTİRME

Daha
2 yıl 10 ay önce #4378

Merhabalar. Çalıştığım ve ikamet ettiğim belediye sınırları içerisinde başka bir kuruma atamam yapıldı. Yani eski ve yeni kurumum aynı belediye sınırları içerisinde fakat farklı bakanlıklara bağlı kurumlar. Yalnız evimi taşımak durumunda kaldım. Ben bu durumdan dolayı harcırah ve yolluk alabilir miyim?

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 10 ay önce #4380

Harcırah kanununda,sürekli görev harcırahının ödemesi memuriyet yeri dışındaki bir yere atamalara ilişkin düzenlenmiş ve memuriyet mahalli şöyle tarif edilmiş: "Memuriyet mahalli: Memur ve hizmetlinin asıl görevli olduğu veya ikametgahının bulunduğu şehir ve kasabaların belediye sınırları içinde bulunan mahaller ile bu mahallerin dışında kalmakla birlikte yerleşim özellikleri bakımından bu şehir
ve kasabaların devamı niteliğinde bulunup belediye hizmetlerinin götürüldüğü veya kurumlarınca sağlanan taşıt araçları ile gidilip gelinebilen yerler"

Atandığınız yer memuriyet mahalli kapsamında ise naklen atanmadan dolayı harcırah alamazsınız.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 10 ay önce #4385

talihsiz bir durum ama vermezler

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.618 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.