logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Memurun İstifa sonrası dönüşü zormu?

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3425 yazan mustafa çakırcalı
Özel sektörle ilgili bir proje var ama kararsız kaldım. Memuriyet garantisi özelde yok biliyorsunuz ama istifa sonrası dönüş zormudur? tuturamazsak dönüş zor olabilirmi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3432 yazan Çalkarakuş
Bu aslında istifa sonrası geri dönüş istediğiniz an mevcut siyasi iktidarın yönetim kadrosuyla sizin tanıdıklarınız arasındaki ilişkinin yakınlığına bağlı, zor da diyemem kolayda diyemem.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3440 yazan metinc
bence istifa etme dönüş kolay değil kapı kapı dolaşıp torpil arayacaksın.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3447 yazan salih kanat
Bizim kayın birader 2 yıl uğraştı torpil bulayım diye. 2 yıl beklemek zorunda kaldı, bakan tanıdğın filan varsa başka tabi

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3494 yazan osman1

mustafa çakırcalı yazan: Özel sektörle ilgili bir proje var ama kararsız kaldım. Memuriyet garantisi özelde yok biliyorsunuz ama istifa sonrası dönüş zormudur? tuturamazsak dönüş zor olabilirmi?

Özel sektörde ücret çok yüksekse ve gideceğiniz alan talep gören bir alansa bir daha da memurluğu düşünmeyecekseniz gidebilirsiniz.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6319 yazan rene
KPSS ye girip kazanmak daha kolay olur bence...

All is Well

Daha
2 yıl 8 ay önce #6689 yazan kemal cebi
bu seneki kurum atama kontenjanları belli oldumu acaba, naklen ve açıktan atama kontenjanları?

Daha
2 yıl 8 ay önce #6831 yazan semazen

kemal cebi yazan: bu seneki kurum atama kontenjanları belli oldumu acaba, naklen ve açıktan atama kontenjanları?

Ocak ayında belli oldu. sitedede yayınlanmıştı. arama çubuğundan bulabilirsin tahmin ediyorum.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6832 yazan Kül Tigin

semazen yazan:

kemal cebi yazan: bu seneki kurum atama kontenjanları belli oldumu acaba, naklen ve açıktan atama kontenjanları?

Ocak ayında belli oldu. sitedede yayınlanmıştı. arama çubuğundan bulabilirsin tahmin ediyorum.

2014 yılı açıktan atama ve naklen atama kontenjanları

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mustafa çakırcalı

Daha
2 yıl 8 ay önce #6843 yazan mustafa çakırcalı
kontenjan rakamları çok düşük şansımız gerçekten zor gibi. birde bir ay önce sormuştuk kuruma açıklanmadı demişlerdi. sanırım bizi oyalıyorlar. :angry:

Sayfa oluşturma zamanı: 0.460 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.