logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Gençlik ve Kültür Merkezine Atama

Daha
5 gün 19 saat önce #14869 yazan Gaye1907
Arkadaslar sivas devlet tiyatroları genel müdürlüğüne atandım. Susehrindeki Gençlik ve kültür merkezine kurum içi geçiş yapabilirmiyim?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
5 gün 19 saat önce #14870 yazan osman1
Kurumunuzun atamaya yetkili makamları tarafından uygun görülmesi halinde, kurumunuz mevzuatında da aykırı bir husus yoksa atanabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Gaye1907

Daha
5 gün 18 saat önce #14871 yazan Gaye1907
Devlet tiyatroları da kültür ve turizm bakanlıgına baglı. Gençlik ve kültür merkezide kültür bakanlıgına baglı değil mi

Daha
5 gün 18 saat önce #14873 yazan metinc
Gençlik ve kültür merkezi dediğiniz nedir? nereye bağlıdır? Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı böyle bir birim hatırlamıyorum

Daha
5 gün 18 saat önce #14875 yazan Gaye1907
Bende tam olarak bilmiyorum ama arastırdıgım kadarıyla kültür ve turizm bakanlıgının YATIRIM VE İŞLETMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ birimine baglı kültür merkezleri

Daha
5 gün 15 saat önce #14877 yazan metinc

Gaye1907 yazan: Bende tam olarak bilmiyorum ama arastırdıgım kadarıyla kültür ve turizm bakanlıgının YATIRIM VE İŞLETMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ birimine baglı kültür merkezleri

Eğer buralarda memur istihdamı varsa osman1' in dediği gibi atanma imkanınız olabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Gaye1907

Daha
5 gün 15 saat önce #14879 yazan osman1
Soruyu, memurun naklen atanmasına göre cevaplandırdırdım. Memur değilde sözleşmeli veya geçici personel olarak görev yapılıyorsa o zaman naklen atanmadan söz edemeyiz.

Daha
5 gün 15 saat önce #14880 yazan Gaye1907
Aday memur olarak atandım

Sayfa oluşturma zamanı: 0.357 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.