logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurum Değiştirme

Daha
1 ay 1 hafta önce #14706 yazan ÖmerHalis
Selamün ALeyküm Ben 2014 yılında 5233 terör mağdurları yasası ile Üniversiteye Memur atandım. Asaletimi 2015 yılında aldım. Ama çalıştığım kurum merkezde olduğu için her gün ilçeden il merkezine gidip gelmek sıkıntı oluyor. Bende çözüm olarak kurum değişikliği yapmak istiyorum. Bu kanun kapsamında geçişler ile ilgili kolaylık veya tanınmış özel bir hak verilmiş'midir.
Yardımınız için teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 ay 1 hafta önce #14707 yazan Kül Tigin
Terörle Mücadele Kanunu kapsamında istihdam edilenlere, kurum değiştirmelerinde kolaylık sağlanması veya öncelik tanınması yönünde bir düzenleme yok. Diğer memurlarda olduğu gibi naklen atanmak için kurumlara başvurabilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
1 ay 1 hafta önce #14708 yazan ÖmerHalis
Milli Eğitim ile görüştüm kurum değişikliği için fakat onlar bana Üniversiteden Milli Eğitime geçiş olamayacağını söylediler. konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Daha
1 ay 1 hafta önce #14709 yazan metinc
Üniversiteden Milli Eğitim Bakanlığına naklen atanmayı engelleyen bir düzenleme yok. Hangi maddeye göre geçiş olamıyormuş? Sanırım sizi almak istemiyorlar.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.374 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.