logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Başka kuruma gecme

Daha
2 hafta 2 gün önce #14663

Sayin arkadaşlar hepinize öncelikle merhaba .benim bir sorunum var . Halen 4/2 sinde vhki yim.kariyer memurluklarından olan mali hizmetler uzman yardımcılığı sınavına girmeyi düşünüyorum. Genel şartlara uyuyorum fakat yaptığım araştırmalar da herhangi bir memurun 3. Derece üst veya 3. Derece altına geçiş yapacağını gördüm. Şimdi sorum şu 9. Dereceden başlayan muy sınavına kazansam geçiş yapabilirmiyim yapamazmıyım. Hadi bakalım :-)

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 hafta 2 gün önce #14667

Uzman yardımcısı kadroları 8-9 derecelerde bulunuyor ve özlük hakları da buna göre belirlenmiş. Teknik olarak üst derecelerde kadrosu olmayan ve kadro ihdas edilemeyen unvanlara atamalarda, 3 derece kuralının uygulanmasının mümkün olamayacağını ve bu kuralın kadro temini mümkün olan unvanlar için geçerli olduğunu düşünmekteyim.
Yani 9 uncu derece uzman yardımcısı kadrosunda 4/2 aylık derecesi ile bulunmak mümkündür sanırım.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 hafta 2 gün önce #14668

Kurumlarda 6 ncı derece uzman yardımcısı kadrosu bulunuyor.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.550 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.