logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

KİT-Mühendislik

Daha
3 ay 3 hafta önce #14382 yazan Kukuleta
Merhaba , ben mühendisim . Aöf İşletme diplomam da var. 2016 puanım ile Kasım ayında yapılacak olan ( inş ) alımda KİT yazmak istiyorum . KİT e atandıktan sonra herhangi bir mühendislik alımında da kendi mesleğimi yapmak adına geçiş yapmak istiyorum ya da oluyorsa hemen istifamı verip hak ediyorsam geçiş yapabiliyor muyum ? Olur mu nasıl olur ? Kafam çok karışık bilgi verebilecek arkadaşlarımız varsa cevaplarınızı merakla bekliyorum .

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 ay 3 hafta önce #14383 yazan metinc

Kukuleta yazan: Merhaba , ben mühendisim . Aöf İşletme diplomam da var. 2016 puanım ile Kasım ayında yapılacak olan ( inş ) alımda KİT yazmak istiyorum . KİT e atandıktan sonra herhangi bir mühendislik alımında da kendi mesleğimi yapmak adına geçiş yapmak istiyorum ya da oluyorsa hemen istifamı verip hak ediyorsam geçiş yapabiliyor muyum ? Olur mu nasıl olur ? Kafam çok karışık bilgi verebilecek arkadaşlarımız varsa cevaplarınızı merakla bekliyorum .

Eğer memur iken KPSS ile KİT teki bir sözleşmeli pozisyona(örneğin mühendis unvanlı) yerleşir iseniz bekleme süresine tabi değilsiniz. Yani memuriyetten istifa eder ve yeni pozisyonda çalışmaya başlayabilirsiniz..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kukuleta

Daha
3 ay 3 hafta önce #14384 yazan Kukuleta
Yok Kasımda KİT yazayım diyorum. Kasımda KİT e yerleştim inş sonra belki aylar sonra Bakanlık mühendis alımına çıktı gene istifamı verip çıkabiliyor muyum ?

Daha
3 ay 3 hafta önce #14385 yazan metinc

Kukuleta yazan: Yok Kasımda KİT yazayım diyorum. Kasımda KİT e yerleştim inş sonra belki aylar sonra Bakanlık mühendis alımına çıktı gene istifamı verip çıkabiliyor muyum ?

KPSS ile yerleştirilirsen sorun olmaz. Sözleşmeden istifa ederek mühendis unvanlı memur kadrosuna atanabilirsin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kukuleta

Daha
3 ay 2 hafta önce #14397 yazan Kukuleta
çok teşekkür ederim

Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.