logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Egitim durumundan tayin

Daha
3 ay 4 hafta önce #14365 yazan Lisans hemsire
Merhabalar lisan mezunuyum hemsire olarak gorev yapmaktayim inonu unisi saglik yuksekokulu eczane hizmetlerini kazandim egitim durumundan gecis yapabilir miyim ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 ay 4 hafta önce #14369 yazan metinc
Öncelikle hangi kurumda hemşire olarak çalışıyorsunuz? Ayrıca yanlış anlamadıysam Malatya'ya eğitim sebebiyle tayin olmak istiyorsunuz?

Daha
3 ay 4 hafta önce #14372 yazan Lisans hemsire
Eah kadroluyum evet malatyaya ogrenim durumundan gecmek istiyorum fakat bolum kabul ediliyor mu ?

Daha
3 ay 4 hafta önce #14373 yazan semazen
Eğitim mazeretinden dolayı yer değişikliği talebinizi uygun göreceklerini sanmıyorum.

Daha
3 ay 4 hafta önce #14374 yazan Lisans hemsire
Neden acaba?

Daha
3 ay 4 hafta önce #14375 yazan semazen
Yönetmeliğinize göre eğitim mazeretinden kaynaklı yer değiştirme taleplerinin uygun görülmesine dair bir düzenleme yok.

Daha
3 ay 4 hafta önce - 3 ay 4 hafta önce #14376 yazan metinc
Eğitim mazereti dışında durumunuz uygunsa, normal yer değiştirme yoluyla gitme imkanınız olabilir. Yinede kurumların bu konuda farklı uygulamaları olabiliyor. O yüzden personel birimi size en dogru sonucu verir.
Son Düzenleme: 3 ay 4 hafta önce yazan metinc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Lisans hemsire

Daha
3 ay 3 hafta önce #14404 yazan demircan
Devlet memurunun kalitesini yükseltmek istiyorsa eğitimine yardımcı olmalı. O yüzden eğitim mazeretinden tayinin Yönetmeliğe eklenmesi lazım.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.497 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.