logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

şehit yakını kurum değişikliği

Daha
3 ay 1 hafta önce #14199

merhaba ben şehit yakınlığından 10 ay önce memuriyete başladım ve kurum değiştirmek istiyorum bakmakla yükümlü kanser hastası annem var suan aday memurum nasıl bir yol takip etmem lazım bana yardımcı olabilirmisiniz

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
3 ay 1 hafta önce #14201

Şehit yakını olarak memuriyete girmiş olanlara, kurum değiştirmede ayrıcalık tanınmıyor. Bu nedenle, belirleyeceginiz kurumlara mazeretinizi de belirterek kendi girişimleriniz ile basvurmaniz ve kabul edilmeniz halinde de adaylığınız kalktiktan sonra kurumunuzun muvafakat vermesiyle kurum değiştirmeniz mümkün olabilir.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
3 ay 1 hafta önce #14202

Adaylığınız kalktıktan sonra naklen geçmek istediğiniz kuruma başvurmanız lazım. Tabi bu noktada genellikle hem atanacağınız kurumu hem de şu anki kurumunuzu ikna etmek için referans gerekmektedir.Ancak şehit yakını olmanız ve diğer mazeretler sebebiyle belki sizi referans olmadan kabul edebilirler.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.557 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.