logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

şikayet: sakarya eğitim araştırma hastanesi merkez

Daha
6 ay 1 hafta önce - 6 ay 1 hafta önce #13869 yazan küçük
sakarya eğitim araştırma hastanesinde merkezde çalışan lisans mezunu ve artı 2 ünv. mezunu olan Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika sahibi olduğu halde servis de çalışmakdadır. kendi görevine görev yerine verilmemekdedir. asıl çalışması gereken kişi torpilliler nedeniyle işini yapamakda verilmemekdedir. ve bu yüzden belkide hayatını çok sayıda insan kaybetmektedir. ve bu sertifika sahibi olan 181 kişidir. ve NRP sertifikasına da sahip ve bunun gibi bir çok sertifikaları mevcuttur. ve eğitim aldığı yerler ekte sunulmakdadır. Sertifika Programının Süresi: 5 hafta (2 hafta teorik, 3 hafta pratik)Teorik Eğitim Merkezi:Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Eğitim ve Araştırma HastanesiŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesiİ.Ü. istanbul Tıp Fakültesiİ.Ü. Cerrahpaşa Tıp FakültesiPratik Eğitim Merkezleri: Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Eğitim ve Araştırma HastanesiBakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Eğitim ve Araştırma HastanesiŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma HastanesiDr Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma HastanesiDr. Sadi Konuk EAHSüleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları EAHOkmeydanı EAHHaseki EAH NOT:ebe asıl işi yapmasını kendi işine verilmesini talep ve arz ederiz ve tüm sorumlulardan şikayetciyiz.
Son Düzenleme: 6 ay 1 hafta önce yazan Kül Tigin.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.236 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.