logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

MEB DE İL İÇİ ENGELLİ TAYİNİ NASIL OLUR

Daha
7 ay 2 hafta önce #13585 yazan tolga01
2014 Engelli olarak başka bir ilden memleketime tayin yaptırmıştık ancak evime uzak olan bir okulu verildim, ortapedik engelliyim şimdi ise yeni bir yazı daha gelmiş 2015 tarihli yerimi değiştirebilirmiyim bulunduğum ilçede bu yazıya göre. yada şöyle olabilirmi eşimde engelli % 51 raporu mevcut onun raporu ile yakınımızdaki boş kadrosu olan okula benim gelme hakkım varmı eşim den dolayı lütfen yardımcı olurmusunuz

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
7 ay 2 hafta önce #13587 yazan feylesof
Öğretmen misin?

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
7 ay 2 hafta önce #13590 yazan tolga01
hayır hizmetli memur

Daha
7 ay 2 hafta önce #13592 yazan metinc
İl içi isteğe bağlı yer değiştirme talebinde bulunabilmek için aynı yerde kesintisiz 3 yıl çalışman gerekiyor. Engel durumundan dolayı mazeret tayini zaten yapmışsın. O da zaten il bazında gerçekleşiyor. Yinede kurumuna müracaat edip bu konuda ayrı bir uygulama yapıp yapamayacaklarını sorabilirsin. Ama zor görünüyor

Daha
7 ay 2 hafta önce - 7 ay 1 hafta önce #13596 yazan tolga01
1
Son Düzenleme: 7 ay 1 hafta önce yazan tolga01.

Daha
6 ay 1 hafta önce #13874 yazan Avsarotagı
ENGELLİ NAKLEN ATAMA resmi gazetede yayımlandı. 6. ay 2014 ona bakarsınız iyi olur.
Ek olarak 1 defa olmak üzere KURUM DEĞİŞİKLİK hakkımızda var aynı tarihli.
SENDİKA üyesi iseniz ona sorun anlatacak.
Bende Ankaradan Mersine gitmek istiyorum. MEB, olmak üzere dilekçe gönderdim.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.333 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.