logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

mazeret (can güvenliği tayini )

Daha
8 ay 6 gün önce #13345 yazan berceste052
Merhaba kızımın can güvenliği nedeni ile istanbula mazeret tayini aldım. Ancak her yıl ocak ayında mazeretin devam ettiğine dair belge vermem gerektiğini öğrendim. Sorum şu mazeretimin bitmesi halinde ( son duruşma 23 mart 2016 tarihinde oldu ve uzlaşma ile sonuçlandı) her yıl vermem gereken mazeretimin devam ettiğine dair belgeyi veremeyeceğim . Ve bu durumda ilk atama döneminde alt bölge tayini istemem gerekecek ve doğruluğunu bilmiyorum ancak 1 yıl dolmadan eski yerime dönmek için dilekçe verirsem dönebileceğim söylendi bunun için nasıl bir yol izlemem gerekiyor . Benim istanbulda kalmam için ne yapmam gerekiyor kurum görevde yükselme açar ve kazanırsam yeniden atama olacağı için mazeretim sona ermiş olurmu yada istanbulda il içi tayin istesem mazeret sona erermi eğer istanbulda kalamazsam başka yerede gitmek istemiyorum eski yerimemi döneyim yardımcı olursanız çok sevinirim. Not kadrom hizmetli kurum sağlık bakanlığı

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 6 gün önce #13346 yazan metinc
Mazeretiniz kalktığına göre istanbulda kalmanız zor. Ayrıca görevde yükselme sınavını kazanırsan kazandığın kadronun bulunduğu ile gitmek zorunda kalırsın. Nereye gitmeniz gerektiğini en iyi siz bilirsiniz. buradan birilerinin söyleyeceği şeyler yanlış olur.

Daha
8 ay 5 gün önce #13354 yazan berceste052
teşekkür ederim metin kardeşim bu durumda benim feragat edip eski görev yerine dönmem gerekli. Bu tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı sözünü hatırlattı :) kısmetten ötesi yok ne yapalım hayırlısı olsun

Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.