logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

sarfı nazar

Daha
8 ay 4 hafta önce #12804

arkadaşlar merhaba. ben eş durumuyla geçici görevle şarkta bulunuyorum. geçici görevli personel asaleten atanmak istiyosa dilekçe versin atanmak istemiyosa vermesin diye yazı geldi. kalmak için dilekçe verdim fakat bazı nedenlerden ötürü sarfı nazar yapmıştım. fakat burda kalmamın daha mantıklı olduğuna karar vererek asaleten atanmak için tekrar dilekçe verdim. sizce sonuç ne olur??

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
8 ay 4 hafta önce #12805

Birinci dilekçeniz üzerine henüz hherhangi bir işlem yapılmamışsa, kurumunuz ikinci dilekçenize göre de işlem yapabilir. Zaten birinci dilekçe üzerine kurumunuz mutlaka belli bir işlem yapacak diye bir zorunluluk da yok. Bu nedenle konu, kurumunuzun (amirlerinizin) takdir ve değerlendirmelerine bağlı olarak sonuçlanır. Dilerim istediğiniz sonuç çıkar.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
8 ay 4 hafta önce #12809

amin inşallah hakkımızda hayırlısı olur. bekleyip görelim

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.529 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.