logo yeni siyah

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

KPSS ile atanma ve muvaffakiyet verilmemesi

Daha
11 ay 2 gün önce #12625 yazan Katu45
Üniversite hastanesinde hemşire olarak çalışıyorum.2012 Eylül ayında üniversitenin açmış olduğu açıktan kadro ile 4b li olarak çalışmaya başladım.yaklaşık bir yıl sonra üniversite hastanesinde kadroya geçtim.2014 Temmuz ayında KPSS puanım ile kamu hastaneler kurumuna atandım.benimle aynı durumda(oda üniversite hastanesine 4bli başlayıp benimle aynı zamanda kadroya geçti ve ikimizde 2014 Temmuz ayında atandık)bir arkadaşımda Bursa'ya atandı.ona muvaffakiyetini verdiler.bnm çalıştığım üniversite hastanesi ve atandığım kamu hastaneler kurumu aynı yerde olduğu için vermiyoruz diyorlar.bn hala bekliyorum ne yapmam gerekiyor .yardımlarınızı bekliyorum :((

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 1 gün önce #12628 yazan metinc
Biraz karışık anlatmışsın. Benim anladığım, Üniversite hastanesinde çalışıyorsun ve kamu hastaneleri kurumuna atandın ancak muvafakat alamadın. Doğruysa yapabileceğin iki seçenek var. İlki referans kullanarak üniversiteyi ikna etmek olmazsa, dava açmak. KPSS ile atananlar bu tür davalarını genelde kazanıyorlar.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.345 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.