logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

KPSS ile atanma ve muvaffakiyet verilmemesi

Daha
9 ay 1 hafta önce #12625

Üniversite hastanesinde hemşire olarak çalışıyorum.2012 Eylül ayında üniversitenin açmış olduğu açıktan kadro ile 4b li olarak çalışmaya başladım.yaklaşık bir yıl sonra üniversite hastanesinde kadroya geçtim.2014 Temmuz ayında KPSS puanım ile kamu hastaneler kurumuna atandım.benimle aynı durumda(oda üniversite hastanesine 4bli başlayıp benimle aynı zamanda kadroya geçti ve ikimizde 2014 Temmuz ayında atandık)bir arkadaşımda Bursa'ya atandı.ona muvaffakiyetini verdiler.bnm çalıştığım üniversite hastanesi ve atandığım kamu hastaneler kurumu aynı yerde olduğu için vermiyoruz diyorlar.bn hala bekliyorum ne yapmam gerekiyor .yardımlarınızı bekliyorum :((

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
9 ay 1 hafta önce #12628

Biraz karışık anlatmışsın. Benim anladığım, Üniversite hastanesinde çalışıyorsun ve kamu hastaneleri kurumuna atandın ancak muvafakat alamadın. Doğruysa yapabileceğin iki seçenek var. İlki referans kullanarak üniversiteyi ikna etmek olmazsa, dava açmak. KPSS ile atananlar bu tür davalarını genelde kazanıyorlar.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.517 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.