logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

İdari Hizmet Sözleşmesi Vs ÖYP (Kafam çok karışık )

Daha
11 ay 2 gün önce #12616 yazan yüksekpc
Arkadaşlar Merhabalar
Son günlerde uyuyamama sebep olan bir kafa karışıklığım sebebiyle tavsiyelerinize ihtiyacım var. Kamuda İdari Hizmet Sözleşmesi altında Ankara da çalışmaktayım. İşim kariyer, kendini geliştirme, maddi manevi haklar ve karizma vs her yönden çok güzel. Fakat acayip memleket meraklısı bir insanım. Mersinliyim. Mersini inanılmaz çok seviyorum ve orda çalışmak hayalim. Şuan elimde bir fırsat var bildiğiniz üzere ÖYP tercihleri devam ediyor. ÖYP ile Mersine açılan kadrolardan birisini yazdığım takdirde yüzde 100 gelir. Fakat bu takdirde yaklaşık bir 1000 tl civarı az maaşı kabul etmem gerekiyor ek olarak. Ayrıca şuanki durumlarda yaptığım iş ile ÖYP yi karşılaştırdığımda her yönden şuan ki işim daha iyi. Fakat ÖYP ile gidersem memleketime ömür boyu mutlu olabileceğim bir yere gitmiş olacağım. inanılmaz kafam karışık. Tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 2 gün önce #12619 yazan birgul
Mutluluğu seçin

Daha
11 ay 2 gün önce - 11 ay 2 gün önce #12620 yazan feylesof
ÖYP mi? para mı?
Cevap veriyorum ÖYP. Ama benim paraya ihtiyacım yok :)

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?
Son Düzenleme: 11 ay 2 gün önce yazan feylesof.

Daha
11 ay 2 gün önce #12622 yazan yüksekpc
bir yanım 1000 tl az değil ömür boyu her ay diyor. bir yanım hertürlü geçinirsin bir daha mı geleceksin dünyaya diyor :D

Daha
11 ay 2 gün önce #12624 yazan kuzey
1000 TL diyorum. para olursa mutluluk olabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.412 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.