logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

ilkokul mezunu hizmetliyken santral memuru olurmu?

Daha
11 ay 1 hafta önce #12254

görev magduru sehit çocugu ilkokul mezunu hizmetli olarak bu yıl atanan memurun devlet dairesinde sırf ölen babasını tanıdıkları için santral memurunun yerinde çalışması kanunlara ne kadar uygundur?
santral memurunun yerinde olabilmek için hiçbir şartı uymayan bu durum nasıl çözülür :S nereye şikayet edilir... eger bu yapılan dogruysa diğer hizmetlilerde rahat bi masa basında iş yapsınlar :S

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
11 ay 1 hafta önce #12255

Bazı kurumlarda oluyor böyle şeyler. Normalde, herkes kendi sınıfında ve kadrosunda çalışmalı ve o işleri yapmalı. Ama memura kıyak veya ceza için başka işlerde ve sınıflarda çalıştırma da oluyor. Bunu da himzet gereklerine bağlıyorlar.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
11 ay 1 hafta önce #12256

Müracaat ve şikayet yönetmeliğine uygun bir şekilde işlemi yapan amiri atlayarak silsile yoluyla şikayet edebilir ve durumun düzeltilmesini isteyebilirsin.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.510 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.