logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

MÜDÜRLÜK ZAM VE TAZMİNATLARI HAKKINDA

Daha
1 yıl 1 ay önce #12044 yazan umutajans25@hotmail.com
Merhaba;
Ben bir belediyede 4 dereceli müdürlüğe vekaleten bakıyorum. Memurluk derece ve kademem 7/1. 6 ay 4/B, 2 yıl 657 hizmetimin yanında 8 yıl da özel sektörde sigortam var. Genel İdari Hizmetler sınıfı kadrosundayım. Vekalet ettiğim müdürlüğün zam ve tazminatlarından yararlanabilir miyim. Teşekkür ederim...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 1 ay önce #12046 yazan papatya

umutajans25@hotmail.com yazan: Merhaba;
Ben bir belediyede 4 dereceli müdürlüğe vekaleten bakıyorum. Memurluk derece ve kademem 7/1. 6 ay 4/B, 2 yıl 657 hizmetimin yanında 8 yıl da özel sektörde sigortam var. Genel İdari Hizmetler sınıfı kadrosundayım. Vekalet ettiğim müdürlüğün zam ve tazminatlarından yararlanabilir miyim. Teşekkür ederim...

Sayın UMUTAJANS25,
4 üncü derece müdür kadrosuna asaleten veya vekaleten atanabilmek için lisans mezunu memurun en az 8 yıl hizmetinin olması gerekiyor. Önlisans mezunlarında 10 yıl hizmet şartı aranır.
Hizmet hesabında, kamu kurum ve kuruluşlarında geçen hizmetlerin tamamı ile yükseköğrenim sonrası özel sektör hizmetinin 3/4 ü değerlendirilir.
Buna göre, lisans mezunu iseniz ve özel sektör hizmetiniz yükseköğrenim sonrası ise 8 yıllık sürenin 6 yılı değerlendirilecektir. 4/B hizmet ile memuriyet hizmeti dahil edildiğinde 8 yıl 6 ay hizmetiniz olacak ve aday memur değilseniz 4 üncü derece müdür kadrosuna vekalet etmeniz mümkün olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.