logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

İller arası yer değiştirme acil yardım eder misiniz?

Daha
1 yıl 2 ay önce #11897 yazan srt
Merhaba,

Sağlık bakanlığı temmuz ayı iller arası yer değiştirme ile başka bir ile tayinim çıktı. 30 gün içinde bağlı olduğum il müdürlüğünden ayrılışımın yapılması gerekiyordu, il müdürlüğüne danışarak ayrılışımı 8 eylülde yaptım. Ancak daha sonra sağlık bakanlığından aranarak ayrılış süresini 1 gün aştığımı ve 7 eylüle kadar ayrılış yapmam gerektiği söylendi.
Bende il müdürlüğündeki çalışanlara konuyu ilettiğimde kendilerinin ayrılış süresini yanlış hesapladıklarını ve bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Daha sonra ben ayrılışımı 7 eylül olarak düzelttirdim ancak müdürlük çalışanları maaş belgesinin 8 eylüle göre hazırlandığını ve bu tarihin değiştirilemediği için ellerinden bir şey gelmediklerini söylediler.

Bu konuda acil olarak yardımcı olabilir misiniz?
Maaş belgesindeki ayrılış tarihini nasıl değiştirebiliriz?

Şimdiden çok teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.642 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.