logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

SOSYAL ÇALIŞMACI HANGİ MESLEKLERDEN ATANIR

Daha
1 yıl 4 ay önce - 1 yıl 4 ay önce #11539 yazan GÜLGZL
Arkadaşlar çok araştırmama rağmen kesin bir bilgiye ulaşamadım, Coğrafya bölümü mezunuyum formasyonu da alıp öğretmenliğe tamamlamış oldum. Bildiğiniz üzere artık öğretmen atamaları oldukça zorlaştı. Bu yüzdende farklı meslek gruplarına yönelmeyi planlıyorum. Meslekleri araştırırken hem atanma kolaylığı hemde mesleğin içeriği dikkatimi çekti.

Sosyal çalışmacı diğer adıyla sosyal hizmetler uzmanı sadece sosyal hizmetler psikoloji gibi bölüm mezunlarından mı atanıyor yoksa herhangi bir öğretmenlik mezunuda tercih edebilir mi? dogru bilgilerle yardımcı olabilirseniz sevinirm.
Son Düzenleme: 1 yıl 4 ay önce yazan GÜLGZL.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 4 ay önce #11540 yazan lazslo
Coğrafya mezunu olarak sosyal çalışmacı kadrosuna atanamazsın. Sosyal hizmetler lisans mezunu olman lazım.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.326 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.