logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Meb ünvan değişikliği sınavı. tercih sonucu cok pişmanı

Daha
1 yıl 5 ay önce #11325 yazan esma
slm arkadaşlar. Meb unvan değişikliği sonucu tekniker olarak atandım ve yer değiştirdim ailemden ayrı yaşıyorum 2 haftadır. ancak yeni yerimi hiç sevmedim. cok salma bir kurum milli eğitim burası da yine eski çalıştığım milli eğitim gibi sorumsuz. ve iş cok fazla yorgukluktan her gün ölüyorum bazen eve gidecek halim kalmıyor. acaba 6 ay içinde eski ünvanıma geri dönebiliyor muyum böyle bişey duydum doğru mu? bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok dua ederim. Burdan kurtulmam lazım....

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 5 ay önce #11327 yazan feylesof
6 ay gibi bir süre sınırlaması duymadım ama atandıktan sonra seni hemen eski kadrona atayacaklarını da sanmıyorum. Yönetmeliktede böyle bir düzenleme yok ama il içi yer değişikliği talebi için 3 yıl sınırı var.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
1 yıl 5 ay önce #11328 yazan keremcem
emin olmadan girmeseydin keşke yerine bir başkası atanabilirdi.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.346 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.