logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

uzman memurluktan feragat

Daha
1 yıl 6 ay önce #11240 yazan RAMAZAN44
slmlar ben 2013 yılında tsk sivil memur iken görevde yükselme sınavı kazanıp 2 eylül 2013 yılında bir ilçe askerlik şubesinde de uzman kadrosu ile göreve başladım.6 eylül 2013 te doğum yapıp doğum izni kullandım.doğum iznim 8 ocak 2014 tarihinde bitti. 8 ocak 28 ocak 2014 tarihleri arasında yıllık izin kullanıp 28 ocak ta ücretsiz izne ayrıldım. şimdi ücretsiz izinde eş durum tayini ,istedim ama maalesef görevde olmadığım gerekçesi ile eş durumu tayini yapamadım. ücretsiz izini sonlandırıp eş durum tayini istemeyi düşündüm ama maalesef eş durum tayin yönetmeliği değişmiş. ben şimdi kazandığım uzman kadrosundan feragat edip eski şubemde sivil memur olarak göreve başlama şansım var mıdır?
teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 6 ay önce #11241 yazan metinc
Eski görevinize atanmanız mümkündür ancak bu kurumunuzun takdirinde olan bir olaydır. Ayrıca eski kadronuzunda boş olması yada durumunuza uygun eski kadronuzla aynı unvanda başka boş kadro olması gerekir. Bu şartları sağlar ve kurumunuzu ikna ederseniz mümkündür.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: RAMAZAN44

Daha
1 yıl 6 ay önce #11242 yazan semazen
atandığın uzman kadrosunda belli bir hizmet süresi zorunluluğun yoksa kurumun eski kadroya atayabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: RAMAZAN44

Sayfa oluşturma zamanı: 0.459 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.