logo yeni siyah

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

kurumlar arası geçiş

Daha
1 yıl 6 ay önce #11170 yazan tuggce
yardımmm
syn yonetici ve Üye arkadaşlar kurumlar arası nakil yapıcam fakat nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Normalde üniversite hastanesinde hemsire olarak çalışıyorum . Gitmek istediğim manisa Celal Bayar Üniversite hastanesi boş kadrosu yok diye talebimi red etti. Bende buna bağlı olarak manisada ki devlet hastanesine geçmek istiyorum eşim orda askeri personel . Şimdi dilekçemi manisa sağlık il müdürlüğüne mi göndericem yoksa bulunduğum yerdeki il sağlık müdürlüğüne mi . Ayrıca elinizde örnek dilekçe varsa paylasirsaniz sevinirim . Teşekkürler şimdiden

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 6 ay önce #11172 yazan metinc
Üniversite hastanesinden Sağlık Bakanlığına bağlı bir hastaneye geçiş naklen atama kapsamındadır. sağlık Bakanlığı naklen atamalarla ilgili başvuruları kura yoluyla sonuçlandırmaktadır. Buradaki kura ilanına bakabilirsiniz.
Dilekçenizi ilinizdeki sağlık il müdürlüğüne gönderebilirsiniz. Bakanlık tarafından açılacak kura ilanlarını takip etmeniz şeklinde bir yanıt gelebilir.

Daha
1 yıl 6 ay önce #11181 yazan tuggce
Teşekkür bilginiz için munhal kadrolarda gitmek istediğim yer yokmuş zaten. illa naklen atama dönemlerini beklemek zorundamiyiz gitmek istediğim yerle konuşup kabul ettiklerinde de aynı süreç gerceklesmez mi

Daha
1 yıl 6 ay önce #11182 yazan metinc
Diğer kurumlar naklen atamada kura uygulaması yapmadığı için böyle bir zaman sınırlaması yok. Ama sağlık bakanlığı kendisine atanmak isteyenlerin başvurularını kura ile değerlendirdiği için taleplere böyle cevap veriyor. Ama referansı bol kişileri için bir ayrıcalık yapıyorlarmı bilmiyorum doğrusu.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tuggce

Sayfa oluşturma zamanı: 0.409 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.