logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Eş durumu ile kurumlararası geçiş hk.

Daha
1 yıl 9 ay önce #10598 yazan özlemözden
Arkadaşlar ben belediyede memurum eşim polis. Eşimin tayini çıktı gittiği ilde kaymakamlığa başvuru yaptım ve kendi kurumumda muvafakatnamemi verdi. Evrak personel dairesi başkanlığına gitti. Sorum şu eş durumu olduğu için öncelik verirler mi vermeseler evrak ne kadar sürede çıkar bilgisi olan var mı?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 9 ay önce #10600 yazan semazen
personel dairesi başkanlığı dediğin neresi? Geçeceğin kurumun personel dairesi başkanlığımı?

Daha
1 yıl 9 ay önce #10601 yazan özlemözden
İç işleri bakanlığının personel daire başkanlığında şuanda.

Daha
1 yıl 9 ay önce #10602 yazan semazen
orayı bilmiyorum kusura bakma. telefonla bilgi verirler ama

Daha
1 yıl 9 ay önce #10605 yazan HALİL1986
ARKADAŞLAR BENDE BUNUN GİBİ BİR ŞEY YAPABİLİRMİYİM BENDE BELEDİYEDE ÇALIŞIYORUM EŞİM ÜNİVERSİTEDE EŞİMİN YANINA GİDEBİLİRMİYİM

Daha
1 yıl 9 ay önce #10606 yazan scandisk
naklen seni alacak bir kurum bulursan neden olmasın?

Daha
1 yıl 9 ay önce #10607 yazan kemal gökay

HALİL1986 yazan: ARKADAŞLAR BENDE BUNUN GİBİ BİR ŞEY YAPABİLİRMİYİM BENDE BELEDİYEDE ÇALIŞIYORUM EŞİM ÜNİVERSİTEDE EŞİMİN YANINA GİDEBİLİRMİYİM

Kurumlara başvur ama öbür taraftan birilerinede telefon açtır. Naklen seni almak isterlerse olur.

Daha
1 yıl 9 ay önce #10637 yazan ssuzan
üniversite idari personeline de eş durumundan üniversiteler arası tayin hakkı verilsin...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.354 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.