logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

tayin

Daha
1 yıl 10 ay önce #10342 yazan erhan55
arkadaşlar bu konu hakkında bir çok paylaşım yapıldı ama tam anlamıyla istediğim cevapları alamadım şimdi asaletim tastik olmadan ben görev yerimden ne şartlarla gidebilirim. yani en kötü adamını bulmaya çalışsakta bu iş olmaz mı

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 10 ay önce #10343 yazan scandisk
nereye gideceksin? başka kuruma mı? kendi kurumunda başka bir birime mi? başka bir ile mi?

Daha
1 yıl 10 ay önce #10344 yazan erhan55
başka bir ile milli eğitim bakanlığındayım ankarada başka bir ilde milli eğitim müdürlüğüne geçmek istiyorum
kardeşim bir olur yolunu söyle gözünü seveyim

Daha
1 yıl 10 ay önce #10345 yazan scandisk
normal şekilde geçmen yönetmelik gereğince mümkün değil sanırım. ancak geçici görevlendirme gibi bir şey olabilir o da baya iyi bir referans gerektirebilir...

Daha
1 yıl 10 ay önce #10346 yazan erhan55
mesela ne kadar iyi bir referans ne düzeyde biri halledebilir

Daha
1 yıl 10 ay önce #10347 yazan feylesof
çok zor bir şey istiyorsun

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
1 yıl 10 ay önce #10349 yazan erhan55
zorda ol nasıl olabilir onun derdindeyim

Daha
1 yıl 10 ay önce #10359 yazan programcı33
Yeni yönetmeliğe göre memur olmayan eşin 3 yıl kesintisiz sigortalı olması gerekir maddesine karşılık kurum tayine izin vermeyebilir mi? Bilginiz var mı?

Daha
1 yıl 10 ay önce - 1 yıl 10 ay önce #10360 yazan Kül Tigin
Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına Dair Yönetmelikte konuyla ilgili:
Aile birliği mazeretine dayanarak yer değişikliği memurun;
a) Kamu personeli olan eşinin, kurum içi yer değiştirme suretiyle atanma imkânının olmaması veya mevzuatı
uyarınca eşin zorunlu yer değiştirmeye tabi tutulan bir görevde bulunması durumunda bu kapsamdaki eşin bulunduğu yere,
b) Eşlerin her ikisinin de aynı kurumda çalışıyor olması halinde, kurumun daha fazla hizmet ihtiyacı duyduğu yere,
c) Eşlerin farklı kurumda çalışıyor olması halinde kurumlar arasında gerekli koordinasyon sağlanmak suretiyle her iki
kurumun da öncelikli hizmet ihtiyacının bulunduğu yere,
d) Kamu personeli olmayan eşinin, talep edilen yerde kesintisiz son üç yıl sosyal güvenlik primi ödemek suretiyle
kendi adına veya bir hizmet akdi ile işverene bağlı olarak çalışmış ve halen çalışıyor olması halinde bu durumda olan eşin
bulunduğu yere,
e) Milletvekili, belediye başkanı, muhtar veya noter olan eşlerinin bulunduğu yere, atanması suretiyle
yapılabilir.
hükmüne yer verilmiştir. Yapılabilir ifadesi bu konuda idareye bir takdir yetkisi tanısa da bu yetki sınırsız değildir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 1 yıl 10 ay önce yazan Kül Tigin.

Daha
1 yıl 10 ay önce #10372 yazan programcı33
Sınırsız olmasa bile onay vermemelerine yeter de artar. dolayısıyla keyfi olacak onaylar, dilediklerini gönderecekler.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.363 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.