logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

dava sonuçları

Daha
1 yıl 11 ay önce #10098 yazan seda44
malatya bölge idare mahkemesi sekilden karar aldı ve davayı kazandım( eğitim durumu, eş durumu)elazığa tekrar esastan görüşülmek üzere davam gönderildi ve yürütmeyi durdurma kararım red edildi bu nasıl oluyor da bölge idare mahkemesinin kararı elazığ 1. idare mahkemesinde bozuluyor bu aşamada ne yapmalıyım ne olur yardım??????????????????? :angry: :( :angry:

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce #10099 yazan Kül Tigin
Sayın seda44 yorum yapabilmemiz için kararın ayrıntısı görmek gerekmektedir. Mahkeme kararını buraya koyabilir veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.409 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.