logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kurum Değişikliği için

Daha
1 yıl 11 ay önce #9869 yazan Beril
Merhaba,ben İlçe tarım ve hayvancılık müdürlüğünde veteriner hekim olarak çalışmaktayım .Büyükşehir belediyesine veteriner hekim olarak geçmek için başvurdum.Ben yaklaşık olarak 1,5 yıl önce sözleşmeliden kadroya geçtim.Derece/kademe 6/3,kademe ay/yıl 5/7 dir.Böyle bir durumda kurumum muafakatname verirmi?Teşekkür ederim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 11 ay önce #9870 yazan Kül Tigin
Kamu kurumları muvafakat taleplerini kademe, derecenize bakarak değil hizmet ihtiyacı çerçevesinde değerlendirmektedir. Yani sizin hizmetinize ihtiyaç duyup duymamalarına göre bu durum değişir.
Ayrıca bazı kamu kurumları, özellikle personel tutmakta zorlanan kamu kurumları, muvafakat nakli taleplerinin uygun görülmemesi gibi prensip kararı alarak uygulamaktadırlar.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Beril

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.458 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.