logo yeni

× Burada naklen ya da açıktan atanma, özür durumuna bağlı ya da zorunlu yer değiştirme ve becayiş işlemleri ile ilgili paylaşımda bulunabilirsiniz.

Acil Yardım - Nakil

Daha
2 yıl 1 hafta önce #9760 yazan cantas_55
Arkadaşlar devlet memurları bir yere nakil olduktan sonra, hemen arkasından beklemeden başka bir kuruma nakil olabilir mi?Bir sınırlama söz konusu mu? Şöyle söylesem daha iyi olacak: Ben belediyede İnşaat mühendisiyim, başka bir belediyeye nakil oldum diyelim, orada belli bir süre bekleme, görev yapma zorunluluğum var mı? Yoksa hiç beklemeden hemen başka bir belediye veya kuruma tekrar nakil olabilmem mümkün mü?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 1 hafta önce #9764 yazan Kül Tigin
Sayın cantaş
Atandığınız kurum veya unvanla ilgili yasal düzenlemelerde (yönetmelik gibi) bir mecburi hizmet sınırlaması yok ise ve kurumunuzdan muvafakat alabilirseniz atanabilirsiniz. Bu anlamda genel bir sınırlama bulunmamaktadır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 1 hafta önce #9771 yazan cantas_55
Kül Tigin, ilginiz için teşekkür ediyorum, bir kaç yere daha sordum nakil olunabileceğini, böyle bir sınırlamanın olmadığını söylediler...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.350 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.