logo yeni

Arastirma Gorevlisi Yedek Adayin Atama İsleml

Daha
1 yıl 3 gün önce #12380 yazan Monsalve
Merhabalar. Ben bir universitenin arastirma gorevlisi kadrosunu yedek olarak kazandim. Cuma gunu universite kendi sitesinden sonucu yayinladi ve beni arayip belgeleri gondermemi istediler. Simdi merak ettigim sorular sunlar: Bu belgeleri gondermem icin bana verilen sure ne kadardir? Asil adaylardaki gibi 15 gun mudur? Ayrica belgeleri teslim ettikten sonra atama sureci hemen mi gerceklesiyor? Yardimci olursaniz memnun olurum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 2 gün önce #12381 yazan osman1
Normal şartlarda, yedek sırada kazananlardan, atamaları yapılacak ise belge istenir. Ve belge istemede hangi tarihe kadar belgeleri teslim etmeleri gerekeceği belirtilir.
Sizden belge istediklerine göre atamanızı yapmayı düşünüyor olabilirler. Sizin için belli bir süre belirtilmemişse en kısa sürede (asiller için 15 gün denilmişse bu sürede) belgeleri teslim etmeniz daha uygun olacaktır.
Balgeleri teslim ettikten sonraki süreç, asil/yedek atama durumuna, idari işleyiş ve kurumsal uygulamalara göre farklı tarihlerde sonuçlandırılabilecektir. Blli bir tarih söylemek zor.

Daha
1 yıl 2 gün önce #12382 yazan Monsalve
Yayınlanan duyuruda belirli bir tarih yoktu ama dediğiniz gibi en kısa sürede göndereceğim belgeleri. Cevabınız için çok teşekkürler.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.505 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.