logo yeni

× Burada A grubu sınavları, soru ve cevaplarını ve mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

kpss kalkacak haberleri doğrumu

Daha
2 yıl 7 ay önce #7276 yazan lazslo
hükümete yakın bazı gazeteler kpss nin kalkacağını ve eskisi gibi her kurumun kendi alımını yapacağını haberini verdiler bugün. doğruluk ihtimali ne olabilir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 7 ay önce #7277 yazan gthbmagduru
öyle bir şey olursa ki olacak görünüyor torpil ve kayırmacılık dönemi geri geliyor demektir. şimdiden altyapı çalışmalarına başlamak lazım.

Daha
2 yıl 7 ay önce #7285 yazan osman1
Kpss ye girer başarılı olur torpil aramadan atanırım diyen ve kimseye eyvallahı olmayanlar birilerini rahatsız etmiş olmalı. Bir kpss kalmıştı o da giderse işe girmek için bazı partilere ve sendikalara üye olmak mecburi mi olacak ne?

Daha
2 yıl 7 ay önce #7320 yazan feylesof
Sanırım bu seferki KPSS ye yetişmeyecekmiş . ama muhtemelen bu son kpss olacak gibi görünüyor

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 7 ay önce #7324 yazan deniz1
İşe girecek olanlar, torpili önümüzdeki yıl arayacak artık demektir.

Daha
2 yıl 7 ay önce #7350 yazan Kül Tigin
Aldığımız duyumlara göre arkadaşlar, şu anda böyle bir çalışma yok. KPSS nin kaldırılması için bu yönde bir Yönetmelik değişikliği gerekmektedir. Bu hukuki süreç anlamında zor değildir ancak şu anda böyle bir çalışma olmadığını söyleyebilirim. KPSS Yönetmeliğinde planlanan değişiklik ise öz itibariyle yerleşenlerin tekrar yerleştirilmesi sayısı ile alakalıdır.En azından bu yılki KPSS yapılacak.
Bu konuda farklı bir gelişme olur da duyumunu alırsak buradan iletiriz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 7 ay önce #7434 yazan lazslo
kim üfürmüştü bu haberi anlamıyorum. sonra tüm sitelerde ve gazetelerde yer aldı. ben yine de bu sitede yer verilmediği için şüphelenmiştim çünkü zaten bu siteyi emin olmadan bu tür haberler vermediği için seviyorum

Sayfa oluşturma zamanı: 0.463 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.