logo yeni

× Burada A grubu sınavları, soru ve cevaplarını ve mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

GUY mu yeniden KPSS ye hazırlanmak mı?

Daha
8 ay 2 hafta önce #13248 yazan eda
Arkadaşlar mühendisim, gelir uzman yardımcılığı ile yerleştim, belgeleri teslim ettim, atamam da yapıldı ancak bulunduğum şehirden çok uzak. Bazı sebeplerden dolayı gidip gitmemekte tereddütte kaldım. Bu arada Kpss ye de hazırlanıyorum, puanlarım da fena değil şimdilik. Yüksek lisansta yapıyorum. Gitmek istemiyorum, çevremden de çok baskı var yerleştiğin kadro neden gitmiyorsun diye. Bi taraftan da gitmesem pişman olur muyum diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalı?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 2 hafta önce #13249 yazan lazslo
Bence hem git başla hem de kpss ye hazırlanmaya devam et. Daha iyi bir puanla daha iyi bir yere yerleşirsen oraya geçersiz zaten.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13250 yazan eda
Olurda yerleşirsem kurumdan muvafakat almam gerekiyormuş, kurum muvafakat vermezse dava açmam gerekiyormuş. Peki mahkeme olumsuz sonuçlanırsa diye düşünüyorum. Bide bi yerde dava 1-2 ay sürebilir, olumlu sonuçlansa bile atanılan kurum istemeyebilirmiş diye okudum.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13251 yazan lazslo
Mahkemeyi kazanırsan kurum seni almamazlık yapamaz. Yargı kararlarını uygulamamak suçtur. Kurumlarda KPSS kazananlara muvafakat vermekte eskisi kadar sıkıntı çıkarmıyorlar. Ama hayat senin hayatın tabi en doğru kararı kendin verirsin.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.328 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.