logo yeni

× Burada A grubu sınavları, soru ve cevaplarını ve mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

KPSS A GRUBU ALANINDA EN MANTIKLI MESLEK SEÇİMİ

Daha
1 yıl 2 ay önce - 1 yıl 2 ay önce #11922 yazan tgy-55
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM ADIM TUGAY
İŞLETME 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM VE ŞU ZAMANDAN GELECEK HAYALİ KURUYORUM.MESLEK OLARAK NERDE OLUCAĞIMI HAYATIMI HANGİ ŞARTLARDA DEVAM ETTİRECEĞİME KARAR VERMEK HEMDE BİR YANDAN SINAVA HAZIRLANMAK DURUMUNDAYIM.SİZLERLE BİRLİKTE TIPKI BİR KUNBARA GİBİ BİLGİLERİMİZİ BİRİKTİRİP SONUÇ OLARAK BAŞARI ELDE ETMEK İÇİN BÖYLE BİR AÇIKLAMAYA GEREKSİNİM DUYDUM.BU KONU ALTINDA BİRBİRİMİZE KPSS A GRUBU ALANINDA HANGİ MESLEKLERİN DAHA MANTIKLI OLDUĞUNU SUNALIM.SINAVA HAZIRLIK KONUSUNDA NASIL BİR YOL İZLEMENİN DAHA MANTIKLI OLUCAĞINI BİRLİKTE TESPİT EDELİM.BU YAZIMI OKUYUP PAYLAŞIMDA BULUNAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
HEPİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR . GOOD BYE ;)
Son Düzenleme: 1 yıl 2 ay önce yazan tgy-55.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 2 ay önce #11929 yazan birgul
Sayıştay denetçiliği, idari yargı hakimliği, kariyer merkez uzmanlıklar, müfettişlikler sıralamsında tercih yapılabilir bence.

Daha
1 yıl 2 ay önce #11931 yazan lazslo

tgy-55 yazan: MERHABA ARKADAŞLAR BENİM ADIM TUGAY
İŞLETME 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM VE ŞU ZAMANDAN GELECEK HAYALİ KURUYORUM.MESLEK OLARAK NERDE OLUCAĞIMI HAYATIMI HANGİ ŞARTLARDA DEVAM ETTİRECEĞİME KARAR VERMEK HEMDE BİR YANDAN SINAVA HAZIRLANMAK DURUMUNDAYIM.SİZLERLE BİRLİKTE TIPKI BİR KUNBARA GİBİ BİLGİLERİMİZİ BİRİKTİRİP SONUÇ OLARAK BAŞARI ELDE ETMEK İÇİN BÖYLE BİR AÇIKLAMAYA GEREKSİNİM DUYDUM.BU KONU ALTINDA BİRBİRİMİZE KPSS A GRUBU ALANINDA HANGİ MESLEKLERİN DAHA MANTIKLI OLDUĞUNU SUNALIM.SINAVA HAZIRLIK KONUSUNDA NASIL BİR YOL İZLEMENİN DAHA MANTIKLI OLUCAĞINI BİRLİKTE TESPİT EDELİM.BU YAZIMI OKUYUP PAYLAŞIMDA BULUNAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
HEPİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR . GOOD BYE ;)

Hangi mesleklerin daha mantıklı olduğunu demişsin ama böyle bir değerlendirme yapılamaz. Kariyer mesleklerin farklı çalışma ortamları ve özlük hakları mevcut. Tercihler kişiden kişiye değişebilir. Mantıklı demek yerine kariyer mesleklerin çalışma ortamı hakkında bilgi almak için burada yardım istenebilir.

Daha
1 yıl 2 ay önce #11935 yazan mağdur uzman
önce büyük harfle yazmaman gerektiğini öğrenebilirsin. büyük harf hem okumayı zorlaştırır hem de forum dilinde bağırma anlamına gelir.

lazslo nun dediği gibi mantıklı şeklinde bir ayırım yapılmaz. her mesleği kendine göre farklılıkları var. önceliklerini belirlemen lazım.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.418 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.