logo yeni

× Burada A grubu sınavları, soru ve cevaplarını ve mesleklerle ilgili konular hakkında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Sınav Başvurusu ve Askerlik Tecil Belgesi Hakkında

Daha
1 yıl 3 ay önce #11807 yazan Monsalve
Merhaba, ben bir kurumun uzman yardımcılığı sınavına geçen ay başvurdum. Aynı zamanda yüksek lisans yaptığımdan dolayı tecilimi erteletme talebinde bulunmuştum ve bana askeriyeden gelen belgede tarih olarak sadece Mayıs 2018 yer aldığı için sınav başvurusunda online olarak böyle bir beyanda bulundum. Fakat başka bir sınav başvurusu için tecil belgesi almak amacıyla askerlik şubesine gittim ve aldığım belgede muhtemel sevk tarihimin 31 Mart 2018 olduğunu celp dönemimin Mayıs 2018 olduğunu gördüm. Acaba bu farklılık sınavı kazanmam durumunda bana olumsuz olarak yansır mı? Eksik beyan veya yanlış beyan açısından? Cevaplarsanız minnettar olurum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 3 ay önce #11810 yazan metinc
Şahsi görüşüm böyle bir farklılığın sorun yaratmayacağıdır. çünkü tarihler senin işe girmenden çok sonraki tarihlerle ilgili. Yine de işgüzar bir memur sorun çıkarırsa diye online olarak değiştirme imkanın varsa değiştir. Yoksa da sorun olacağını sanmam.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Monsalve

Daha
1 yıl 3 ay önce #11811 yazan Monsalve
Ben de sorun yaratmayacağıni dusunuyorum. Ki yaratsaydi basvurum kabul olmazdi gibi geliyor. Su an degistiremiyorum maalesef cunku basvuru suresi bitti sinavina girecegim bu hafta.

Daha
1 yıl 3 ay önce #11814 yazan metinc
Dediğim gibi işgüzar bir memura denk gelmezsen sorun olmaz. Zaten işe girdikten sonra da yükseklisans vs. uzatabilirsin. Tarih zaten değişecektir bu durumda.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.