logo yeni

4C İş Sonu Tazminatı

Daha
8 ay 4 hafta önce #13171 yazan siyar21
deyerli hocam beni bir konuda aydinlatırsanız sevinirim 14 NİSAN 2016 tarihinde kısmetse emekli olacağım bu durumda iş sonu tazminatım'a aile yardımı ve ek ödeme ilave edilecekmi rahatsız eti isem kusura bakmayın.
Bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 4 hafta önce #13172 yazan nazli

siyar21 yazan: deyerli hocam beni bir konuda aydinlatırsanız sevinirim 14 NİSAN 2016 tarihinde kısmetse emekli olacağım bu durumda iş sonu tazminatım'a aile yardımı ve ek ödeme ilave edilecekmi rahatsız eti isem kusura bakmayın.
Bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu yıl ödenmeye başlanan ek ödemeden sosyal güvenlik primi kesintisi yapıldığından, ek ödemenin de iş sonu tazminatı hesabında değerlendirileceğini, aile yardımının ise iş sonu tazminatına dahil edilmeyeceğini düşünüyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.306 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.